Sweet Dreams Villa
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Luftkonditionering |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i Sweet Dreams Villa Saint James kan du besöka Team Baywatch Watersports, som ligger cirka 25 minuter bort till fots.
Denna villa har ett behändigt läge inom 2 km från Holetown Beach, medan natursevärdheter som Paynes Bay ligger cirka 4 km bort. Sandy Lane Beach ligger i närheten av villan, och busstationen Jean ligger cirka 15 minuter bort till fots.
Boendet vetter mot trädgården. Badrumsfaciliteterna i Sweet Dreams Villa inkluderar också en bidé, en separat toalett och en dusch. I badrummen finns också hårtorkar, badlakan och handdukar för din bekvämlighet.
Ett komplett kök i den här villan har allt du behöver, inklusive vattenkokare, kylskåp och ugn. Gästerna kan äta middag på restaurangen Lone Star Restaurant, som ligger mindre än 1 km bort.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Säkerhetsfack
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Torktumlare
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Trädgård
På rummet
- Luftkonditionering
- Terrass
- Matbord
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Sweet Dreams Villa?
Ja, Sweet Dreams Villa erbjuder WiFi. - ❓
Finns det ett kök på Sweet Dreams Villa?
Ett komplett kök finns på Sweet Dreams Villa. - ❓
Tillåter Sweet Dreams Villa husdjur?
Sweet Dreams Villa tillåter inte husdjur. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Sweet Dreams Villa?
Utsikten över trädgården erbjuds till gästerna på Sweet Dreams Villa. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i villan?
I villan kan du utforska Saint Jamess viktigaste landmärken, inklusive Team Baywatch Watersports (2 km), Holetown Beach (2,1 km) och Sandy Lane Beach, som finns inom 10 minuters bilresa.